České Švýcarsko

středa 4. října 2017


Loni touhle dobou jsme s Katkou řešily existenciální otázky všehomíra v Berlíně, ale protože už jsme dospělejší a naše problémy nejsou tak zásadní, řekly jsme si, že letos můžeme jet někam, kde se dá i společně mlčet. Třeba do lesa. Velkýho lesa. Takže jsme podzim přivítaly v Českém Švýcarsku.

Na mou dušičku mají tyhle výlety hrozně blahodárné účinky. Stejně jsme na stezkách probraly úplně všechno od milostných životů až po drby v českém marketingovém rybníčku, ale taky jsme občas mlčely: a ta kombinace ticho & les & podzimní vůně & bolavý nohy ze všech těch kopců byla jedinečná. Navíc, když celý den ťapkáte po lesích s batohem na zádech, tak si pak v Hřensku můžete dopřát ty nejlepší borůvkový knedlíky na světě, se spoustou šlehačky ve spreji, protože fuck off hipsteřině, po večerech si při lampičce čtete Opozdilce, nemusíte si mýt vlasy a líčit se, protože proč žejo a to, že občas vypadává signál taky neřešíte. Prostě krása.


4 komentáře

  1. Hezký den, fakt krása!!! :)
    Peťka :)

    OdpovědětVymazat
  2. Á, z toho dýchá takový klid.. Za tím jsem dneska utekla do lesa a taky jsem hodně fotila. Ale tvoje fotky mají takovou specifickou atmosféru.. a jsou krásné. :)

    OdpovědětVymazat

© What Jane Read. Design by FCD.