Blogeři offline vol.3

středa 5. dubna 2017

Možná už vás to na Facebooku cvrnklo do nosu, možná ještě ne, každopádně to teď potvrzuju - společně s Katkou a Baru pořádáme třetí autorské čtení Blogeři offline. Vlastně už za pár dní. S pobaveným úsměvem vzpomínám na to, jak jsem těsně před posledním čtením v létě vystresovaně běhala k nefunkčnímu mikrofonu a přísahala všem okolo sebe, že tohle už nikdy, nikdy, nikdy pořádat nebudeme.

Jenomže já prostě neumím říkat ne, zvlášť na věci, ze kterých mají ostatní očividnou radost a které (snad, doufám) přinášejí něco dobrého. Blogeři offline jsou takové moje děťátko, vždycky budou a strašně mě baví, jak se mi tenhle původně školní projekt rozrůstá pod rukama, spojuje báječné lidi a něco, co vzniklo jen proto, abychom splnili povinné kredity, se najednou stalo zavedenou pražskou akcí.

Třetí setkání zaštítila Magnesia a všechno se krásně propojilo s právě proběhlým předáváním literární ceny Magnesia Litera. V pondělí 10. dubna budou večer v kavárně Neustadt tedy vystupovat ti blogeři, kteří mají s Magnesií co do činění, abychom to měli takhle pěkně tématicky podchycené. Číst z blogu bude letošní nominovaný Jiří Charvát, loňská nominovaná Do Thu Trang a loňský výherce Litery za blog Tomáš Princ z Humans of Prague přijde na závěr na moderovanou debatu, kde se ho budete moci zeptat úplně na všechno, co vás ohledně jeho projektu napadne.

Kdybyste náhodou v pondělí nestíhali, už teď vám můžu slíbit, že v létě chystáme další čtení (krucinál, vážně neumím říkat ne!), ale tohle bude epické a ujít byste si ho nechat neměli ani náhodou ;-) Těším se na vás!

Okomentovat

© What Jane Read. Design by FCD.