Víno, tetovačky a Léna Brauner

neděle 10. července 2016


Léna Brauner je malířka, kreslířka, ilustrátorka a tatérka. Její obrazy znám teprve pár měsíců a okouzlují mě pořád. Dětsky naivní, snové, pohádkové, kouzelné. Ještě v červnu jsme se byly s kamarádkami podívat na její výstavu v Kavárně co hledá jméno, kde jsem se mohla nejen pokochat jejími výtvory, ale i sledovat Lénu při live paintingu za zvuku houslí a pořídila jsem si tam smývací tetovačku jejího duhového jednorožce, kterou si schovávám jako ozdobu na Blogery offline. Samozřejmě jsem se taky zapsala do knihy zájemců o tetování - fakticky jsem zvědavá, jestli mi někdy přistane v emailové schránce vzkaz od Lény :)

Znáte její obrazy?


10 komentářů

 1. Moc krásné! Autorka mě zaujala, ty obrazy mají duši. Jsou úžasné. Dokážu si jeden představit v obýváku na zdi! A děláš moc krásné fotky! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, taky bych nějaký chtěla do bytu :) A děkuju!

   Vymazat
 2. Tak tuhle malířku neznám, ale ty obraz jsou krásný! Díky za zajímavý tip :)

  OdpovědětVymazat
 3. Lénu sleduji na Facebooku, nedávno jsem s ní poslouchala rozhovor o jejím účese na Rádiu 1 :) Její obrazy se mi moc líbí, super jsou i tetování, takže doufám, že to vyjde. A pokud ne, tak bych se nebála investovat do jejího obrazu - to je vlastně taky takové tetování, ale na zdi :)

  OdpovědětVymazat
 4. Její plakáty se teď prodávají na bonami, tak směle do toho :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty tetovačky jsou teda perfektní! :)
  Můžu se zeptat, jak dlouho vydrží a kolik stojí?
  Doufám, že na ně na nějaké akci také narazím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyjo, přesně si cenu nepamatuju, od nějaké dvacky asi až po 70-80 Kč za jednu, záleželo na velikosti. Já jsem měla jednorožce a vydrželo mi to jen pár hodin, i když jsem si na to fakt dávala pozor, takže kvalitka nic moc :D, ale zase je to prima, když si člověk chce vyzkoušet, kde by mu tetování od Lény nejvíc slušelo.

   Vymazat

© What Jane Read. Design by FCD.