#lovimzazraky s Kaš-mi-daš

Spřáhla jsem se s papírenským obchodem Kaš-mi-daš. Protože je originální, svůj, přátelský, kvalitní a nabízí samé hrozně pěkné věci, po kterých mé srdéčko touží. Abychom vám udělali radost, vymysleli jsme s holkama z Kaš-mi-daš spešl soutěž pro vás. 

Už dlouho jsem žádnou soutěž na blogu nedělala. Ze spousty různých důvodů, v nichž spíš než to, že nemám čas, hraje prim moje lenost. Když chcete, čas si vždycky najdete. Na cokoliv. A teď je tu Kaš-mi-daš a já mám chuť někomu udělat radost a holky z tohohle bezva eshopu (který bude, mimochodem, v Praze zanedlouho otvírat kamenný obchod) taky. Tak jsme si všichni společně řekli, že jeden šťastlivec jen tak pro radost dostane krásy značky Chase and Wonder.

Tahle značka je hrozně super. Její příběh mi připadá jako takový malý zázrak. David a Faye se znali od mateřské školky. Byli kamarádi. On šel studovat grafický design a ona módní návrhářství. Začali spolu randit. Byli zamilovaní jak blázni a tak přečkali roky, kdy David pracoval pro reklamku v Londýně a Fate pro módní značku ve Philadelphii. Cestovali sem a tam přes oceán a hlavně si celou dobu psali dlouhé zamilované dopisy. Než aby se jeden musel vzdát práce a přestěhovat se za tím druhým, rozhodli se, že dají výpověď oba. A tak vzniklo Chase and Wonder.

David a Faye se přestěhovali na anglický venkov, bývalý kravín zrekonstruovali a začali v něm navrhovat a tisknout blahopřání, balicí papíry, sešity, zápisníky, jmenovky, dopisní sady a látková pouzdra. Oba mají zálibu ve viktoriánském období a art deco stylu, což se na všech jejich výrobcích odráží. Zejména jejich blahopřání jsou vymazlená, získala třeba ocenění od americké Greeting Card Association v kategorii LGBTQ, což je prostě super.

A teď už k té soutěži. Je to jednoduché. Vrobte fotku s hashtagem #lovimzazraky, na které nám ukážete nějaký zázrak. Jakýkoliv. Postněte ji na Instagram (nezapomeňte na fotce označit @kasmidas) nebo na Facebook (zmiňte jej třeba v komentáři). Nezáleží na kvalitě fotky, buďte kreativní :) Počet soutěžních fotek není omezený. Posledního července vybereme jednoho lovce zázraků, který vyhraje blahopřání, balicí papír a dopisní sadu značky Chase and Wonder.

Kdo zkusí ulovit zázrak? :)

17 komentářů:

 1. To je parádní obchod! Soutěž je moc pěkný nápad, ale nevím, jestli mě napadne něco kreativního...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen to prostě zkus, vždyť o nic nejde :) Budeme rádi, když se sejde co nejvíc obrázků a nemusí to být něco strašně kreativního, spíš jsem to myslela tak, že lovit zázraky nemusíte jen na druhém konci světa u moře, ale třeba i doma na zahradě :) Jen prostě vyfoť něco, co ti připadá zázračné, třeba klidně pěkný západ slunce nebo klidný odpoledne s rozečtenou knížkou.. a tak :)

   Vymazat
 2. Jé, to je bezvadné, budu na to myslet a snad se mi někde nějaký zázrak povede ulovit. :)
  Mám hrozně ráda, když jsou soutěže kreativní!

  OdpovědětVymazat
 3. To je krásný :)))))) doufám, že nějaký zázrak objevím a přispěju :)

  OdpovědětVymazat
 4. No co si budeme povídat, skvělý příběh a krásné věci. :)
  Budu čekat na zázrak. :)

  OdpovědětVymazat
 5. To je skvělý nápad! Tak snad mě do deadlinu políbí múza :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, doufám, že jo, lovit zázraky není tak těžké :)

   Vymazat
 6. Super nápad, určitě se zůčastníme :3
  GMIRF.

  OdpovědětVymazat
 7. To je úžasný! Kaš-mi-daš úplně miluju, jsem hrozně ujetá na všechny tyhle papírenský věcičky, určitě se zúčastním! :) Jinak hrozně hezký příběh, děkuji za rozšíření obzorů. Takový život bych jednou chtěla mít :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mohu se zeptat, kdy a jak se dozvíme vítěze? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dneska večer napíšu výherci buď na Instagram nebo na Facebook a vítěznou fotku pak uvidíte i na Facebooku What Jane Read :)

   Vymazat
 9. Omlouvám se za mé špatné češtině, já používám translate ! Jen krátká poznámka vám poděkovat za vás krásné blogu , a popřát každému štěstí s konkurencí ! Faye a já jsme opravdu štěstí, že jsme našli jeden opačném případě vzniknou si miricle opravdu!

  S přáním všeho nejlepšího z Anglie , David a Faye ( Chase a Wonder )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wow, thank you very much for your nice comment. You're both amazing! <3

   Vymazat

Články na mail