Leopardí skvrny v Momentu


Za tímhle existenciálním názvem článku nehledejte nic hlubokomyslného. V neděli ráno na konci června mě Layla vytáhla do veganského bistra Moment, kde jsem byla poprvé a kde je to úplně super. Mají tam skvělý kafe, vynikající veganská míchaná vajíčka a jako sladkou tečku na závěr jsme si neodepřely applepie. Jeden z nejkrásnějších způsobů, jak trávit nedělní dopoledne, je nacpat se k prasknutí výborným jídlem. Probraly jsme úplně všechno, co se dalo a rozloučily jsme se, protože moje oblíbená knižní blogerka opustila na nějakou dobu Čechy. Jo a taky se na nás přišel podívat Bankrot.

Líbí se mi, že kamkoliv jdu, množí se kolem mě (záhadně) spousty knih. Tentokrát jsem měla s sebou na snídani v tašce nálož knih z Paseky. Zejména Neměnnost leopardích skvrn bych vám ráda připomněla - četla jsem ji loni v létě a byla z ní úplně zmatená. V recenzi píšu, že se do ní asi znovu pustit nechystám, ale přehodnotila jsem to a asi si ji přečtu znovu. Na fotky jsem si dokonce pak vydupala vypůjčení psacího stroje, protože jsem měla pocit, že bez něj bych to tak nějak... ošidila. Je to skvělé "matrjoškové čtení" (rozuměj - příběh v příběhu) a jistě zaujme všechny milovníky literatury a všechny současné či budoucí spisovatele. Četli jste Neměnnost? Líbila se vám?

Všechny fotografie vytvořila laylajaglovs <3

3 komentáře:

 1. Jak vypadají veganská míchaná vajíčka? To mě vážně zajímá.
  Nevím, jestli si Neměnnost leopardích skvrn přečtu, docela mě to láká, ale stále váhám. I když systém "matrjoškového čtení" se mi líbí. :)
  Jo a máš hrozně zajímavý vlasy, takový pableskující. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veganská míchaná vajíčka jsou takový oxymorón, žejo, ale fakt to jde :D Je to rozmačkané tofu s kurkumou a chutná to skoro stejně jako klasická vejce, jen je to takové exotičtější :) A děkuju, mně se na nich líbí, že na každý fotce vypadá barva úplně jinak, i když už je mám asi půl roku víceméně stejný :D

   Vymazat
 2. Mně se tahle kniha taky moc líbila :) A abych pořád nechválila jen fotky - moc se mi líbí ty šaty! Květy jsou moc fajn :)

  OdpovědětVymazat

Články na mail