Víkend

Dnes jsem vám chtěla postnout recenzi na Sojčáka, finský komiks, který vypadá, jako by ho společnými silami vytvořili Kafka a Disney. Pak jsem zjistila, že se na to absolutně nedá psát recenze, protože ono to má naprosté minimum textu (vy, co fňukáte, že nemáte čas na čtení, můžete číst komiksy od Arga a Paseky, zvládnete průměrně jednu knihu za patnáct minut) a velkou spoustu krásných ilustrací, které nedokážu erudovaně kritizovat. Tedy, ne že bych dokázala erudovaně kritizovat text, víme jak, knižní blogeři nejsou literární odborníci, ale člověk si je v tom přece jen krapet jistější v kramflecích.

Snídaně v The Kavárně (jejich ořechový koláč je pravděpodobně má životní láska), prohrabování se v antikvariátu na Národce (Nebezpečné známosti za desetikačku, heč), válení se na Střeláku s knížkou, rozjímání o ničem v parku a v baru, nekonečné debaty, dlouhé nedělní lenošení v posteli a bezmála pětihodinový výšlap do Divoké Šárky, kde jsme vypily flašku vína při lezení po skalách a já ťapkala lesem naboso. Je vám jasný, že to prostě byl kvalitní víkend.
12 komentářů:

 1. Nádherný fotky, Nebezpečné známosti závidím, já tohle vydání sháněla všemožně po internetu, nakonec mě vyšlo docela draho, na to že bylo bazarové. Sojčák mě čím dál víc láká, taky bych chtěla sedávat v okně, máš bezva šaty a já mám tvý boty. Teda ne ty úplně tvý, ale víš, jak to myslím. Černý tenisky jsou nejlepší. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju <3 Taky mám ten dojem, že černé tenisky jsou nej :D a Sojčáka potřebuješ. Teda pokud máš náladu na roztomilý a zároveň depresivní komiksy o vraždících sojčátkách.

   Vymazat
  2. Na ty je nálada vždycky. ;)

   Vymazat
 2. Sojcaka jsem si chtela koupit ale prej je to desne smutny a na to nemam nervy :( Super fotky. Jako vzdy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to ani tak smutné jako spíš prostě depresivní. Díky :)

   Vymazat
 3. Ako to robíš, že tak krásne fotíš a dokážeš verne zachytiť daný okamžik? :)
  Inak máš pravdu, o Sojčákovi sa veľmi ťažko píše. Ale kniha je to... no rozhodne nevšedná.

  OdpovědětVymazat
 4. Zní to jako snový víkend a ty famózní fotky to dokazují! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Janičko, ty máš prostě talent :) to se jinak nedá napsat a tvůj blog se musí šňupat po dávkách, jinak bych tu jen zamilovaně seděla, četla všechny ty lehkonohé články a plakala nad nádherou fotek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je hrozně milý, děkuju <3

   Vymazat
  2. To je hrozně milý, děkuju <3

   Vymazat

Články na mail