V Divoké Šárce


Ona mi řekla, že půjdeme na výšlap, což pro mě byl signál: vezmi si tenisky, neber si baleríny, ale že jako budeme lézt po skalách, budeme se škrábat na strmé kopce a že nakonec budu bosky ťapkat po lesních pěšinách, to mi teda nikdo neřekl. Naštěstí to Katka pojistila flaškou vína - máme tradici, při každém našem srazu musí být přítomné víno a je úplně jedno, co je za denní dobu a jestli před sebou máme šplhání po skalách, což pak vede k docela legračním situacím - a taky borůvkama, já jsem přidala ještě maliny a byly z nás dokonalé turistky, které pro dokonalou fotku udělají cokoliv. I kdyby z té skály měly spadnout. Noaco, důležité je hlavně padat pomalu a ladně, aby ta instagramová fotka nebyla rozmazaná a můžem pod ní napsat But what if I fall? Oh, darling, but what if you fly?

Divoká Šárka je mimochodem naprosto nádherný kraj, kde vládne mír, idylka a v neděli odpoledne je tu asi tak milion lidí a psů, ale všichni se pokojně procházejí a kochají a nikdo z nich nebyl tak utahaný jako my dvě, ale možná s tím měl co dočinění fakt, že jsme táhly tu flašku vína a taky spoustu šatů na převlečení a knížky. Ledabyle jsem doma oznámila, že jsem za dvě hodinky zpět a nakonec jsem přišla za hodinek šest, nohy popálený od kopřiv, ksmrti utahaná, ale s kupou skvělých fotek. A stihly jsme i ledový kafe v mekáči. #tonechceš Co na to říkáte vy? :)
5 komentářů:

 1. Janičko, já tě miluju♥
  Miluju tvoje fotky, tvoje slova, tvůj blog ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Je to skvělý! Musel to být nádherný výlet. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem spoustu fotek viděla na instagramu a jsou fakt povedené. Do Divoké Šárky se chci už dlouho podívat, v Mekáči tam má brigádu sestra, možná že vás obsluhovala. :D

  OdpovědětVymazat

Články na mail