Studio 55

úterý 26. dubna 2016


Minulý týden jsme s Katkou a našimi milovanými PENy vyrazily na fotografický kurz Olympusu. Původně jsem o tom psát vůbec nechtěla, ale mám z toho dne spoustu zážitků a hlavně samozřejmě spoustu fotek. Většina se odehrávala v holešovickém Studiu 55, takže jsem měla možnost poprvé se podívat do velikého fotografického studia se vším všudy, vyzkoušet si všechny olympusácké objektivy, celý den si nechat radit od profesionálů a všechno si hned prakticky vyzkoušet na modelce, která nám celou dobu trpělivě pózovala. A pak jsem ještě dostala pizzu. Samo o sobě bylo všechno skvělé, ale každá akce je vždycky ještě o kousíček lepší, když je na ní pizza, žejo? :)

Většinou fotím na automat, protože si prostě nechci rozházet nastavení a obvykle taky nemám trpělivost na to donekonečna zkoušet, kdy mám nastavenou ideální clonu a čas. Můj postoj k fotografování už známe, že. Tentokrát jsem ale bedlivě naslouchala a vyzkoušela si úplně všechno, o čem fotograf a produktový manažer Olympusu hovořili a i když modelka ani pozadí vůbec nebyly podle mého gusta, bylo prima si vše zkusit pod vedením zkušenějších. Ale abych pravdu řekla, úplně nejvíc mě bavilo tak trochu stalkovat ostatní a fotit je, jak fotí. Protože proč bych fotila to, co jsme fotit měli, žejo :D Bylo to každopádně skvělé a doufám, že budu mít ještě někdy příležitost se do Studia 55 podívat.



5 komentářů

 1. Musel to být vážně skvělej zážitek. :) Tvoje fotky se mi hrozně moc líbí, pokaždé se jimi úplně kochám. :D Občas taky ráda něco vyfotím, jen tak nebo na blog (ale jako hodně těžkej amatér) a spoléhám na ten automat, protože v nastavení se moc vrtat neumím (spíš nechci) a akorát se tím zdržuju.

  OdpovědětVymazat
 2. Very najs!
  A Jani, co máš za PEN, prosím? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! Mám sedmičku a portrétový objektiv :)

   Vymazat
 3. Přesně takový kurz bych potřebovala. No a ten foťák taky :-)
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat

© What Jane Read. Design by FCD.