Blogeři offline

Tak a je to venku. :) Včera jsme se spolužačkami na Facebooku zveřejnily událost, na které jsme začaly pracovat v podstatě už na začátku února. O co jde? No přece o autorské čtení Blogeři offline. Nebojte, do všeho vás v tomhle článku dopodrobna zasvětím. A všechny vás na tuhle jistojistě boží akci zvu!

Už o mně možná víte, že studuju knihovnictví na vyšší odborné škole v Praze. Letošní semestr jsme v předmětu Projekt dostali za úkol vytvořit ve skupině nějakou akci, která odpovídá našemu zaměření. Proto tedy zhruba od dubna cestuji po výstavách a autorských čteních a dalších skvělých akcích svých spolužáků. No a na konci května bude mít akcičku naše holčičí skupinka. Už od začátku nám bylo jasné, že chceme v nějakém útulném baru uspořádat autorské čtení, ale pozvat si spisovatele, jako se to normálně při autorských čteních dělává, to nám přišlo moc obyčejné.

A tak jsme si tedy pozvaly blogery. A ne jen tak ledajaké! Na našem autorském čtení s názvem Blogeři offline budou své internetové výtvory číst takové osobnosti, jako je Lucie Van Koten (taky tak zbožňujete Holanďana?), Bára Šťastná (díky ní mi každodenní všednosti připadají výjimečné) a Michaela Losekoot s Milošem Říhou (ty nejpravdivější a nejtrefnější články ).

To prostě chcete zažít, žejo. 27. května od 18.00 to vypukne v baru Mandragora na Vinohradech. Tam je superútulno, mají (prý) dobré pivo a navíc tam na vás bude čekat malé překvapení od knihkupectví Martinus.cz a nakladatelství Motto a taky hudební vystoupení mezi jednotlivými čteními blogerů. A tím to samozřejmě ještě nekončí, po akci bude následovat afterparty a ta taky určitě bude stát za to.


5 komentářů:

 1. Jano, díky za pozvání, Báru Šťastnou bych ráda viděla číst :-) Ale uvidím, jak na tom budu, mám pak ve čtvrtek zkoušku...

  OdpovědětVymazat
 2. To je skvelý nápad! Škoda, že my slovenskí blogeri sme s niečím takým neprišli, lebo to znie úžasne! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Zní to skvělě! Uvidím, jestli se mi podaří dorazit :)

  OdpovědětVymazat
 4. To vypadá skvěle, ale bohužel mám Prahu dost z ruky a navíc mám na ten den naplánovaného doktora :/

  OdpovědětVymazat
 5. Ráda bych viděla tebe i ty skvělé bloggery, takže kdyby se to povedlo, ráda bych dorazila. ;)

  OdpovědětVymazat

Články na mail