Retro pár

Moje úplně první focení páru! A jako řeknu vám, že fotit dva lidi najednou je o dost těžší, než jen jednoho. Hlavně pak při vybírání výsledných fotek, protože tam, kde to jednomu hrozně sluší, ten druhý mrkl a naopak. S Jakubem a Dádou se naštěstí fotilo skvěle, jsou přirození, je s nimi legrace a pohotově zapózovali vždycky tak, jak jsem si přála. Fotili jsme ve Valdštejnské zahradě a myslím, že naše photo session bude i na spoustě fotek turistů. :)


16 komentářů:

 1. Ty máš na to focení opravdový talent Jani :) Moc se mi tvé fotky líbí, úplně všechny! A tyto jsou moc povedené, krásný pár to je.

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky. Jako vždy mě nejvíce okouzlily černobílé fotografie. :) A pak ta úplně poslední - je zajímavá. Tak trochu jako ty černobílé, probouzí mou fantazii. :) Těším se na další Tvé počiny. :)

  Hnízdo zvrhlé Narcisky

  OdpovědětVymazat
 3. Úplně boží fotky! Jsou krásní:)
  Miluju retro, ještě k tomu přidané tetování. Tenhle styl je prostě pecka:)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera, talent se pozná hned na první pohled. Tvoje fotky jsou inspirativní, z nějakého důvodu mám chuť otevřít Word a psát. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :3 Děkuju, mám radost, že na tebe takhle působí. :)

   Vymazat
 5. Tak to jsou skvostné fotky! :) Vážně super! :) Radost pohledět :) Těším se na další :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkné fotky. Jak napsala Markéta, mají v sobě velké množství inspirace. Připomínají mi jeden příběh, co jsem kdysi napsala. Jedním slovem nádhera. Doufám, že nafotíš ještě nějaký pár, protože ti to opravdu skvěle jde! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad bude příležitost, děkuju! :)

   Vymazat

Články na mail