Kamila v říši divů

Tohle focení bylo jen tak zlehka inspirované mou oblíbenou Alenkou v říši divů. Já jsem se zamilovala hlavně do té filmové verze s Miou Wasikowskou, Anne Hathaway a Johnnym Deppem, ale ani ta od Disney není špatná. :) Teď mám doma konečně i knížku od Lewise Carrolla. Je to ostuda, ale celou Alenku v knižní podobě jsem zatím ještě nepřečetla. Jak to máte s Alenkou vy? :)


Mimochodem, Kamila na fotkách je nesmírně fotogenické stvoření, takže jí na blogu uvidíte ještě dvakrát - fotily jsme totiž ještě se spoustou knížek a v podzimní přírodě a obojí, myslím, stojí za to. Těšte se. Líbí se vám dnešní fotky? :)

12 komentářů:

 1. Krásné fotky:)
  Mimochodem já mám také nejradši tu Johnym Deppem:))

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky, strašně krásné. Nejvíc se mi líbí ta s budíkem, ale dokonalé jsou všechny. Zatím asi tvoje nejlepší – tedy alepsoň dle mého názoru :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, to je strašně milý. :) :3

   Vymazat
 3. Jé, smaozřejmě, že se mi ty fotky líbí. Mám ráda filmovou podobu Alenky s Johnnym Deppem, líbí se mi knížky inspirované Alenkou - Třetí přání, ale s hanbou musím přiznat, že samotná Alenka mě až tolik nenadchla. Nebylo to špatné, ale měla jsem mnohem vyšší očekávání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se to zase moc líbilo, bylo to přesně tak správně ujeté, jak jsem předpokládala. :D Ale je fakt, že nějak extra vysoká očekávání jsem neměla. :)

   Vymazat
 4. Ty fotky jsou moc krásné, Alenku mám ráda. :) A taky spíš tu novou s Johnny Deppem, ta je skvělá! :) Mohla bych se tě zeptat, co je to za vydání Alenky, to, které je na fotkách? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsem ho půjčené z knihovny, tak si jen matně vybavuju, že je to vydání z roku 1960 nebo 1961 asi, víc nevím :) A děkuju. :)

   Vymazat
  2. Moc děkuji, to vydání je kouzelné. :)

   Vymazat
 5. tretia je skvelá :)
  vyblednutie na fotkách veľmi nemusím, kvôli tomu ako to mení farby - skôr sa hodí k monochromatickým šedým či čiernobielym fotkám (ale to je môj názor).

  OdpovědětVymazat

Články na mail