Fotografická sejšn


Co se fotografování týče, nemůžu se toho poslední dobou nabažit. No fakt. Dokonce to došlo tak daleko, že se svými kamarádkami pořádám improvizovaná "photo sessions", a protože jsou mnohem zkušenější než já, tak hltám každé jejich slovo o nastavení clony a ISO. Zkrátka učím se. A pak si z nich udělám modelky. Takhle to bylo s Terezou, které jsem vnutila stetoskop a svou knížku. Já fotila ji, ona fotila mě. Nakonec z toho vznikly zajímavé fotky. Co myslíte? :)


15 komentářů:

 1. Moc krásné fotky!:)
  Také strašně ráda fotím, ale s modelem to nějak vázne :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! : ) A stačí oslovit pár kamarádů, někdo ti určitě zapózuje. ; )

   Vymazat
 2. Nejvíc se mi líbí první a poslední fotka. :) Jinak se těším na další - je fajn, že Tě to baví. To je na to nejdůležitější. :)

  Hnízdo zvrhlé Narcisky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude jich čím dál tím víc! ; )

   Vymazat
 3. Krásné fotky nejvíc se mi líbí ta předposlední. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vítej v klubu fotomaniaků :D člověk by třeba čekal, že ho to časem přestane bavit a ono je to přesně naopak .. čím více fotím, tím více to zbožňuji. Moc pěkné fotky, jen tak dál :)

  OdpovědětVymazat
 5. Opravdu se moc povedly! :-) Líbí se mi ta s nohama a foťákem a pak ta s knížkou, ale i ostatní vypadají dobře! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkné fotky! Já si pomalu šetřím na lepší foťák, takže doufám, že se někdy taky dostanu k tichému zkoumání clon a ISA. A klidně i hlučnému zkoumání :)

  No a mě osobně se nejvíc líp poslední fotka. Má takový správný, uličnický náboj :))

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky! :) Obzvlášť ta poslední mi přijde nejzajímavá :D také bych fotila, kdybych měla lepší foťák, strašně mě to baví :) A jak tak koukám na tvé fotkové články, máš samé zajímavé kamarády! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen foť, čímkoliv, co je zrovna po ruce. ; ) A mí kamarádi jsou samozřejmě ti nejzajímavější a nejskvělejší lidé! : ))

   Vymazat