Fotografická sejšn

sobota 6. září 2014


Co se fotografování týče, nemůžu se toho poslední dobou nabažit. No fakt. Dokonce to došlo tak daleko, že se svými kamarádkami pořádám improvizovaná "photo sessions", a protože jsou mnohem zkušenější než já, tak hltám každé jejich slovo o nastavení clony a ISO. Zkrátka učím se. A pak si z nich udělám modelky. Takhle to bylo s Terezou, které jsem vnutila stetoskop a svou knížku. Já fotila ji, ona fotila mě. Nakonec z toho vznikly zajímavé fotky. Co myslíte? :)


15 komentářů

 1. Moc krásné fotky!:)
  Také strašně ráda fotím, ale s modelem to nějak vázne :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! : ) A stačí oslovit pár kamarádů, někdo ti určitě zapózuje. ; )

   Vymazat
 2. Nejvíc se mi líbí první a poslední fotka. :) Jinak se těším na další - je fajn, že Tě to baví. To je na to nejdůležitější. :)

  Hnízdo zvrhlé Narcisky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude jich čím dál tím víc! ; )

   Vymazat
 3. Krásné fotky nejvíc se mi líbí ta předposlední. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vítej v klubu fotomaniaků :D člověk by třeba čekal, že ho to časem přestane bavit a ono je to přesně naopak .. čím více fotím, tím více to zbožňuji. Moc pěkné fotky, jen tak dál :)

  OdpovědětVymazat
 5. Opravdu se moc povedly! :-) Líbí se mi ta s nohama a foťákem a pak ta s knížkou, ale i ostatní vypadají dobře! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkné fotky! Já si pomalu šetřím na lepší foťák, takže doufám, že se někdy taky dostanu k tichému zkoumání clon a ISA. A klidně i hlučnému zkoumání :)

  No a mě osobně se nejvíc líp poslední fotka. Má takový správný, uličnický náboj :))

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky! :) Obzvlášť ta poslední mi přijde nejzajímavá :D také bych fotila, kdybych měla lepší foťák, strašně mě to baví :) A jak tak koukám na tvé fotkové články, máš samé zajímavé kamarády! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen foť, čímkoliv, co je zrovna po ruce. ; ) A mí kamarádi jsou samozřejmě ti nejzajímavější a nejskvělejší lidé! : ))

   Vymazat

© What Jane Read. Design by FCD.