Soutěžte se svou snídaní

Poslední dobou je, alespoň co se blogu týče, opravdu skvělé období! Pořád se něco děje. A na podzim toho plánuju ještě daleko víc. Akce, projekty, soutěže... A jednu takovou soutěž pro vás mám právě dnes! Je inspirovaná novou kuchařkou Snídaně u Florentýny a doufám, že vám udělá radost.


Nevím, jak vy, ale já prostě miluju snídaně. Bez horkého čaje a vydatné snídaně mě poránu prostě nenastartujete. Mám ráda snídaně na sladko i na slano, ale je fakt, že většinou jsem líná něco vymýšlet a moc si s jídlem nevyhraju. Proto jakmile vyšla knížka s názvem Snídaně u Florentýny, s podtitulem Dopolední kuchařka pro dceru, věděla jsem, že to bude přesně to, co jsem potřebovala, aby moje snídaně byly dokonalé. A taky že jo.

Protože jsem měla možnost si s autorkou knížky Janou Florentýnou Zatloukalovou popovídat, rozhodla jsem se, že je škoda "jen" napsat recenzi jako vždycky a víc nic. Čeká teď tedy na vás Víkend s Florentýnou. Dnes vám ke snídani naservíruju soutěž, zítra poránu dostanete recenzi kuchařky a v neděli na vás čeká rozhovor s Florentýnou. Těšíte se? :)

A teď už k té soutěži. Bude to tématicky snídaňové a fotografické. Zúčastnit se může každý z České republiky a nepotřebujete k tomu nic jiného, než trochu kreativity a jakýkoliv foťák, ten v mobilu bohatě postačí. Soutěž začíná dnes a končí v pátek 5. září o 5. hodině odpolední.

Jak postupovat?

1. Vyfoťte svou snídani, kterou vytvoříte podle receptu od Florentýny. Ti, co si ještě nepořídili její nejnovější kuchařku, mohou vybírat ze 3 receptů na této stránce.
2. Vaší fotku s názvem receptu a celým jménem pošlete na e-mail janebenesova@gmail.com. Případně ji můžete sdílet na Instagramu pod hashtagem #snidanovasoutez.
3. Pochutnejte si na své snídani. ;)

Vyberu ty nejlepší fotky (3 až 5), ze kterých sama Florentýna určí vítěze. Ten bude ohlášen v pondělí 8. září na Facebooku. Co se fotek týče, nezáleží tolik na kvalitě, jako spíš na originalitě, kreativitě, zajímavosti a vtipu. Vyhrajte si se svou snídaní a nejen pro nás, ale hlavně pro sebe ji vytvořte nezapomenutelnou! :)

Vítěz bude samozřejmě jaksepatří odměněn. Získá stylovou popisovací tabulku, kterou do soutěže věnoval eshop Lavender. Třeba na zapisování toho, co je potřeba nakoupit na další snídaně. ;) A k tomu navíc ještě malé překvapení.


Jak se vám zamlouvá soutěž? A těšíte se na Víkend s Florentýnou? :)

Share this:

, , , , , ,

KONVERZACE

7 x byl okomentován tento příspěvek:

 1. Když jsem si přečetla tenhle článek, říkala jsem si - To budou bezva recepty, ale určitě složité, že bych to nikdy nezvládla. No, přečetla jsem si ukázku a myslím, že se zapojím, přesto, že mi o výhru vůbec nejde. :) Nějak mě okouzlila Nadýchaná omeleta z trouby. ;) Takže pokud to/se nespálím, mám vymyšlenou snídani na zítřejší ráno, abych zahnala nervy z prvních tanečních, do kterých jdu večer. :)
  Taky se mi hrozně moc líbí, jak je ta kuchařka napsaná. Nejsou to jenom takové prázdné pokyny, udělejte tohle o potom tamto. A vhledem k tomu, že za život jsem toho ještě moc napéct nestihla, rozhodně se mi líbí i ta vysvětlení, co se s tím děje a proč. :D
  Jo a Víkend s Florentýnou se mi moc líbí. :) Bezva nápad!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě to zkus! ; ) Nadýchanou omeletu chci taky co nejdřív zkusit. A přeju hodně štěstí na večer! : )

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Škoda, že nemůžu také soutěžit :-)

  OdpovědětVymazat
 4. To je super nápad, ale já jsem na to nešika, takže by to vypadalo jako vytažené krávě z držky jak se říká :D

  OdpovědětVymazat