Michelle ma belle


Fotím. A v podstatě tomu pořád vůbec nerozumím. Ale učím se. Fotit knížky je bezva, ale zjišťuju, že nejvíc mě baví fotit lidi. I když nevydrží ani zdaleka být tak v klidu jako knihy, mrkají, kýchají, smějí se a mluví. Ale i tak je to strašně fajn. Semtam bych ráda přidala na blog i fotky, které se nebudou týkat knižního světa, napište, jestli jste pro. A pokochejte se Michaelou s krásnýma dlouhýma nohama.

Share this:

, , , ,

KONVERZACE

18 x byl okomentován tento příspěvek:

 1. Zkus třeba míň filtrů a úprav, ty fotky vypadají moc "nesouvisle".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za tip, filtrů se asi vzdát nedokážu. :D Ale je fakt, že by spolu mohly fotky víc ladit, příště už jich budu do jednoho článku dávat míň, tak pospolu budou vypadat lépe. : )

   Vymazat
  2. Naprosto chápu, že se filtrů nedokážeš vzdát, taky je ráda využívám :D :). Jen bych asi zvolila trochu jiné, ale to už je o vkusu každého zvlášť... :)). Jinak určitě palec hore a ráda uvidím další ;)

   Vymazat
 2. Taky mě ty filtry trošku ruší, ale čert to vem, obsahově se mi fotky moc líbí a myslím, že bezvadně zachycují přirozenou krásu slečny M. :))

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě pokračuj - ráda se kouknu na Tvé foto-výtvory. :) Nejvíc se mi líbí černobílé foto - mám je celkově radši než barvené. :)

  Hnízdo zvrhlé Narcisky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jak kdy, ale obecně se mi černobílé fotky taky většinou moc líbí. : )

   Vymazat
 4. Slečna je hezká! Proč by sis na svůj blog nemohla dávat co se ti zachce? Mě focení neba (už dlouho si říkám, že se chci nechat vyfotit s manželem, v říjnu budem mít 10 let, tak jestli bereš zakázky...?), ale ráda se podívám a přiučím. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, nejde o to, že bych si nemohla dávat, co se mi zachce, ale mám své čtenáře ráda, a tak mě zajímá, co si o tom myslí (zvlášť, když jsou tu zvyklí na něco jiného). Od půlky září budu zase v Praze, tak se pak klidně na nějakém focení můžeme domluvit, ráda bych! ; )

   Vymazat
 5. Taky mě nejvíc baví focení lidí! Zvlášť potom kamarádek, u kterých vím, jak na ně. :)
  Určitě přidávej fotky, ráda na ně kouknu. A nejvíc se mi líbí ta první, má hrozně zajímavou kompozici. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu první mám snad nejradši. : ) Fotit kamarádky je zábava, jsem zvědavá, jaké to bude, fotit jednou někoho úplně cizího. : )

   Vymazat
 6. Mně se nejvíc líbí ta třetí a čtvrtá. Těším se na další fotky...

  OdpovědětVymazat
 7. Mně se nejvíc líbí černobílé nohy... ta fotka se vážně povedla.

  OdpovědětVymazat
 8. Určitě foť, těším se na tvé fotky. Moc se ti povedly.

  OdpovědětVymazat
 9. Nádherné fotky, těším se na další :)

  OdpovědětVymazat