Čtu si / fotím se


Báječná fotografka Janka Šimáčková si mě vzala do parády a já jí v pražském Friends Coffee House zapózovala s knížkami. Podívejte se, jak to dopadlo. ;-)

16 komentářů:

 1. Janka je moc šikovná :) Dokonalý je ten detail na otevřenou knihu.

  T.

  OdpovědětVymazat
 2. Opravdu moc hezké fotky:) já, když poprosím ségru, ať mě vyfotí s knížkou, tak odvětí, že fotit se d knížkou je nuda, že to dělat nebude..:D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pche, to není nuda ani náhodou. :D

   Vymazat
 3. Perfektní fotky, moc Ti to sluší, jsi opravdu krásná čtenářka! :) Taky bych nějakí takové fotky chtěla udělat, ale nesehnala jsem nikoho, kdo by za ně nechtěl na mé poměry moc peněz :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Červenám se! :3 Taky jsem sháněla něco cenově dostupnýho, někdy jsou ceny za pár fotek až přehnaný. Nehledě na to, že si fotografové staví hlavu a chtějí fotit podle sebe, ne podle toho, jak jsem si to přála já. Janka je ve všech ohledech skvělá, zkus se s ní domluvit. ; )

   Vymazat
 4. Moc ti to s knihami sluší ! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tohle jsou absolutně nádherné fotky :3 Už když jsem jednu viděla na FB, byla jsem totálně nadšená a teď konečně vidím všechny! :-) Super!! Hrozně moc hezky nafoceno a Tobě (a samozřejmě i knihám) to hrozně moc sluší :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ty jo, vypadáš jak panenka, krásný fotky!

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný Jani, jsi úžasně fotogenická, fakt jak porcelánová panenka:)

  OdpovědětVymazat
 8. Páni! Fotky jsou nádherné, nestačím zírat jak moc se mi líbí. :) Také jsem přemýšlela,že bych se nechala nafotit s tématikou knih, ale ještě na to nemám odvahu.. :)

  OdpovědětVymazat
 9. To jsem ráda! : ) O nic nejde, taky jsem si nebyla zrovna dvakrát jistá v kramflecích, jsem strašně prkenná... ale s Jankou to byla pohodička. ; )

  OdpovědětVymazat

Články na mail