Kdo je Jane

Věřím na víly, tajné vchody do kouzelných říší v šatních skříních, na svět za zrcadlem a na nekonečné příběhy.

Jmenuju se Jana. Je mi 24 let. Jsem milovnice příběhů na papíře, které při čtení ožívají. Jsem community specialist v Martinus.cz - to znamená, že se s láskou starám o zákazníky & fanoušky, aby byli jako v bavlnce. Fotím lidi, kteří (nejen) pijí kávu a čtou knihy a produktovky značek, které mají duši a příběh. Jsem sociální holka, co si hýčká Instagram a první, co poránu v posteli čte, je Twitter.

Baví mě dělat radost sobě i ostatním. Postupně si nechávám různě po těle vytetovat všechny své oblíbené knihy. Tak trochu Emma z Jednoho dne od Davida Nichollse. Jsem introvert, drzá a ukecaná & tichá a nemluvná, záleží na situaci. Neumím jezdit na kole. Bydlím trochu v Praze a trochu na Šumavě. Organizátorka a nepořádnice.

Kafe je kámoš. Pražské kavárny jsou moje útočiště. Nakrmte mě jarními závitky a budu vás mít ráda. Jsem #literaturebitch, která svým kamarádům nosí knihy, co by se jim mohly líbit. Lovím příběhy pro facebookový projekt Za knihami a hýčkám si své děťátko, autorské čtení Blogeři offline. Bloguju, jen když se mi chce a věřím, že lidé, kteří čtou What Jane Read pravidelně, jsou moje onlajnové spřízněné duše.

Jsem protivná, hlučná, vzteklá, moje vlasy si žijí svým vlastním životem a knihovna se mi rozpadá pod tíhou milionu knih.

Těší mě, Jana.

Články na mail